Graag het advies van de apotheker? 011 78 10 26

ANTIGRIPHINE COMP 20 X 500 MG

ANTIGRIPHINE COMP 20 X 500 MG
€ 5,30
CNK: 1555846
In voorraad

Verzonden geneesmiddelen kunnen niet terug genomen worden, behalve in geval van gebrek. Raadpleeg een behandelend arts of uw apotheker indien er bijwerkingen optreden.

ANTIGRIPHINE: tegen pijn en koorts

Op voorschrift Nee
Bijsluiter Download bijsluiter
Samenstelling
  • De werkzame stoffen zijn paracetamol en cafeïne.
  • De andere bestanddelen zijn:
kern van de filmomhulde tablet: gepregelatiniseerd zetmeel, maiszetmeel, polyvidon, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water;
coating van de filmomhulde tablet: hypromellose en triacetine.
Gebruik

Volwassenen:

  • 1 of 2 filmomhulde tabletten, tot 3 maal per dag

Kinderen:

  • Kinderen vanaf 12 jaar: 1 filmomhulde tablet, tot 3 maal per dag
  • Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen

Toediening:

  • Neem de tabletten met een glas water.
  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. In geval van chronisch alcoholisme moet tussen twee innamen minstens 8 uur liggen.
  • Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en enkel als er symptomen aanwezig zijn. Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.2
  • Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • De aangegeven dosis niet overschrijden; volwassenen mogen maximaal 6 tabletten per dag nemen, kinderen vanaf 12 jaar maximaal 3 tabletten per dag.
  • Bij patiënten met een verminderde leverfunctie moet de dosis lager zijn.
Eigenschappen
Geneesmiddel niet op medisch voorschrift.
Dit geneesmiddel bevat cafeïne. Drink niet te veel cafeïnebevattende dranken (bijv. thee, koffie en andere cafeïnebevattendedranken) als u dit geneesmiddel neemt. Een hoge cafeïneconsumptie kan aanleiding geven tot slaapproblemen, beven, een onaangenaam gevoel in de borst als gevolg van hartkloppingen.
Het gebruik van dit middel wordt afgeraden tijdens de zwangerschap.Het gebruik van dit middel gedurende de periode dat u borstvoeding geeft, moet worden vermeden.
Toepassing
  • Tegen koorts en pijn